Bella Hadid… HASTALIĞI İLE İLGİLİ DETAYLARI PAYLAŞTI!

Podyumların en çok aranan modellerinden biri olan olan Bella Hadid, bir süredir mesleğine ara vermişti, ünlü modelin Lyme hastalığı için tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı.

“GERİ DÖNMEK İÇİN SABIRSIZLANIYOR”

Birkaç gün önce kardeşi Bella Hadid ile defilede çekilen eski bir fotoğrafını paylaşan Gigi Hadid, “Geri dönmek için sabırsızlanıyor” ifadelerini kullanmıştı.

“ANNEME MİNNETTARIM”

“Acı çeken küçük ben, kendinden vazgeçmediğim için yetişkin benle gurur duyardı” diyen güzel model şunları söyledi:

“Tüm tıbbi kayıtlarımı tuttuğu, yanımda olduğu, yanımdan hiç ayrılmadığı, koruduğu, desteklediği ama en önemlisi tüm bunlar boyunca bana inandığı için anneme minnettarım.

Bu durumda yaşamak, kendimi, ailemi ve beni destekleyen insanları gururlandırmaya çalışırken zamanla ve çalıştıkça daha da kötüleşmek, beni gerçekten açıklayamayacağım şekilde etkiledi.

Etrafımdaki en büyük nimetler, imtiyazlar, fırsatlar, sevgiyle bu kadar üzgün ve hasta olmak muhtemelen şimdiye kadarki en kafa karıştırıcı şeydi.

Hepinize ifade etmek istediğim bir şey var:

1: Ben iyiyim ve endişelenmenize gerek yok,

2: Dünya için hiçbir şeyi değiştirmezdim.

Tüm bunları tekrar yaşamak zorunda kalsaydım, buraya gelmek için, şu anda içinde bulunduğum bu ana, hepinizle birlikte, sonunda sağlıklı olmak için, hepsini tekrar yapardım. Beni bugün olduğum kişi yaptı.”

“YOLUNA İNAN”

Hadid, sözlerine “Evren en acı ve güzel şekilde işliyor ama şunu söylemeliyim ki mücadele edersen düzelir. Söz veriyorum. Bir adım uzaklaş, güçlü ol, yoluna inan, doğrularına yürü ve bulutlar temizlenmeye başlar.

Hayata bakış açım için o kadar şükrediyorum ki, bu 100’den fazla günlük Lyme, kronik hastalık, koenfeksiyon tedavisi, neredeyse 15 yıllık görünmez acı, her şeye değdi ki, yapabiliyorsam, dolu bir bardaktan sevgi yaymak ve olmak için bir ömür geçireceğim” diye devam etti.

“EN POZİTİF RESİMLERİ SEÇMEYE ÇALIŞTIM”

“İlk defa gerçekten kendim olabiliyorum” diyen ünlü model, “Elimden gelen en pozitif resimleri seçmeye çalıştım çünkü bu deneyim ne kadar acı olsa da, sonuç yeni arkadaşlar, yeni vizyonlar ve yeni bir beyinle dolu hayatımın en aydınlatıcı deneyimi oldu” şeklinde konuştu.

ANNESİ DE AYNI HASTALIĞA YAKALANDI

Yolanda Hadid de tıpkı kızı Bella Hadid gibi Lyme hastalığından muzdarip. Bu hastalıkla olan mücadelesini bir kitap haline de getiren bir zamanların ünlü modeli kızı da aynı hastalığa yakalanınca onu en büyük destekçisi haline geldi.

Bella Hadid, Lyme hastalığına yakalandığından beri durumunun her geçen gün kötüleştiğini ve semptomların da açıklayamadığı şekilde kendini göstermeye başladığını paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir