ICRYPEX, ICRYPEX TOKEN’ı Yüzde 20 İndirimle Ön Satışa Sunuyor

Kripto para borsası ICRYPEX, yerel token’ı ICRYPEX TOKEN’ı (ICPX) ön satışa sunduğunu duyurdu. ‘C-Chain’ akıllı sözleşmesiyle üretilen ve kullanıcılara yönelik avantajlar barındıran ICRYPEX TOKEN’ın kısıtlı bir süre için ön satışta yüzde 20 indirimle satın alınabileceği belirtildi.

Türkiye’nin Avrupa’da iki ülkede VASP lisansına sahip kripto varlık platformu ICRYPEX, gerçek blok zinciri altyapısıyla oluşturduğu ICRYPEX TOKEN’ı yüzde 20 indirimle ön satışa sundu. Metamask, Trust Wallet gibi merkeziyetsiz blok zinciri teknolojileriyle entegre, C-Chain akıllı sözleşmesiyle üretilen ICRYPEX TOKEN, yatırımcıları için sunduğu uzun süreli büyüme odaklı token dağıtım yapısı ile öne çıkıyor.

“KATMA DEĞERİ OLAN BİR PROJE OLMASINI HEDEFLEDİK”

ICRYPEX TOKEN’ı çıkarmalarındaki asıl amaçlarının kullanıcılar nezdinde katma değeri olan bir proje olmasını hedeflediklerinin altını çizen ICRYPEX Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp İçer, “Türkiye’deki varlığımızı sağlamlaştırdığımız bu dönemde, ICRYPEX olarak global entegrasyonlarımıza hız kazandırdık. Global kripto para ekosisteminde olan ürünleri de çok yakın süre içerisinde bünyemize entegre ederek ICRYPEX TOKEN’ın tüm bu hizmetlerde temel fonksiyonel ürün olmasını istedik. Çok yakında bir Avrupa ülkesinde daha lisansımız onaylanacak. Halihazırda dünyanın farklı coğrafyalarından müşteri alıyoruz, küresel ödeme hizmetleri aracıları ile çalışıyoruz. 2024 yılı, bu entegrasyonları hızlandıracağımız bir yıl olacak. Bu sebeple ICRYPEX TOKEN için doğru şartların oluştuğunu ve doğru zamanın geldiğini düşünüyoruz” diye konuştu.

ICRYPEX TOKEN HAKKINDA

Marka tarafından şu bilgiler paylaşıldı:

“ICRYPEX TOKEN, Avalanche C-Chain ağında çalışan, Metamask, Trust Wallet gibi yaygın cüzdan servisleri ile entegre olabilen bir akıllı sözleşme. Ağ üzerinde stake edilen ICRYPEX TOKEN, ICRYPEX’in hali hazırda olan ve 2024 yol haritasında güçlü bir şekilde bahsettiği, Likidite Kazanç Paylaşımı (Liquidity Farming), İkili Yatırım (Dual Investment) ve onlarca yapılandırılmış finansal varlık için temel ürün olarak konumlandırılmış durumda. Diğer taraftan, ICRYPEX’in hali hazırdaki NFT platformu, 2024’te canlıya alınacak olan benzersiz cüzdan servisi için de ICRYPEX TOKEN merkez ürün olarak yer almakta.”

ÖN SATIŞ REZERVİNDE KALAN TOKENLAR ÖDÜL HAVUZUNA AKTARILACAK

Markadan edinilen bilgiler göre; “Güçlü ve gerçekçi fonksiyonel kullanım alanları, anlamlı kurgulanmış token ekonometrisi sayesinde kontrol edilen ve yönetilen; stake ödül havuzu, ICRYPEX TOKEN’ın mevcut dolaşımdaki rakamları, gelecek emisyon arzı gibi girdiler Türk kripto para sektöründe örneğine az rastlanır cinsten. Yüzde 20 indirimli yapılacak ön satış sonrasında ön satış rezervinde kalan tokenlar ödül havuzuna aktarılacak ve sonrasında dolaşımdaki token sayısı daha kısıtlı olacak” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir