Özge Özpirinçci Kendisine ‘Paçoz’ Diyen Esra Balamir’e Kapak Gibi Yanıt Verdi!

Esra Balamir, konuk olduğu 2. Sayfa programında Özge Özpirinçci’yi kızdıracak sözler söyledi. Balamir, doğal görünüşüyle beğeni toplayan güzel oyuncuya yaptığı ‘paçoz’ yakıştırmasıyla gündem oldu. Özge Özpirinçci ise kendisini hedef alan Esra Balamir’e kapak gibi bir yanıt verdi. 

Gelin detaylara göz atalım…

Eminiz ki aranızda Özge Özpirinçci’yi tanımayan yoktur. Rol aldığı her yapımda başarıya imza atan Özpirinçci ekranların en sevilen isimleri arasında yer alıyor.

Doğallığından ödün vermeyen başarılı oyuncu sade ama şık görünüşüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Özpirinçci beyazlayan saçlarını da boyatmayıp doğal haliyle kullanıyor.

Esra Balamir ise ‘Aramızda Kalsın’, ‘Aşk Yeniden’ ve ‘Kadın’ gibi yapımlarda canlandırdığı karakterlerle hayran kitlesini genişleten Özpirinçci’yi hedef aldı.

2. Sayfa programına konuk olan Esra Balamir, Özpirinçci’nin doğal haline yönelik ‘paçoz’ yakıştırması yapınca sosyal medya çalkalandı.

‘Özge’yi görünce üzülüyorum. Doğal olacağım diye artık sınırı zorladı. Artık doğallıktan çıktı paçozluğa doğru gitmeye başladı kızcağız. Alıp saçını boyayasım geliyor vallahi görünce’

Balamir, “Özge’yi görünce üzülüyorum. Doğal olacağım diye artık sınırı zorladı. Artık doğallıktan çıktı paçozluğa doğru gitmeye başladı kızcağız. Alıp saçını boyayasım geliyor vallahi görünce” ifadeleriyle gündem oldu.

Özpirinçci ise Esra Balamir’in bu sözleri üzerine sessiz kalmadı. Güzel oyuncu Balamir’e yönelik cevabını sosyal medya hesabı üzerinden verdi.

Özpirinçci İngilizce yaptığı paylaşımda “Kendinden şüphe duymandan çıkar sağlayan bir toplumda kendini beğenmek, sevmek isyankar bir davranıştır. Sonsuza kadar isyan.” ifadelerini kullandı.

Özge Özpirinçci’nin Instagram paylaşımını da buraya bırakalım…

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir